Mikroskop Levenhuk D870T

Údaje označené (*) hvězdičkou jsou povinné

Cena vč. DPH:27 000,00 Kč

Cena bez DPH:22 312,80 Kč

Dostupnost: Běžně skladem

Výrobce:Levenhuk

 Levenhuk

Kód zboží:40030

Počet kusů:

Mikroskop Levenhuk D870T

 

Levenhuk D870T je vynikající digitální mikroskop, který nalezne uplatnění v řadě oblastí. Při vysokých zvětšeních je skvělý pro medicínský i biologický výzkum, ale nalezne využití i při forenzních a klenotnických studiích, případně v rukou sběratelů zajímavostí a kuriozit. Jeho možnosti dále rozšiřuje výkonný digitální fotoaparát o rozlišení 8 Mpix. Jeho pomocí můžete studovat objekty přímo na monitoru svého PC a zajímavé snímky uložit do své sbírky nebo pro budoucí použití.

Tento spolehlivý mikroskop nevyžaduje k sestavení ani používání žádné zvláštní schopnosti. Stačí, když zapněte fotoaparát, na pracovní stolek položíte preparát, zaostříte obraz a vše je připraveno! Budete-li mít jakékoli problémy, naleznete řešení v přiložené obsáhlé uživatelské příručce. Na instalačním CD – které je také součástí soupravy – je uložen veškerý instalační software a ovladače potřebné ke zprovoznění digitálního fotoaparátu.

Levenhuk D870T nabízí zvětšení od 40x do 2000x a dodává se včetně čtyř objektivů WF: 4x, 10x, 40x a 100x - a dvou párů okulárů PLAN WF10x a PLAN WF20x se širokým zorným polem.

Každý profesionální výzkumník, který denně tráví hodiny pozorováním různých předmětů pod mikroskopem, jistě ocení binokulární uspořádání okulárů, které snižuje namáhání očí. Trinokulární hlavici lze otáčet o 360 stupňů pro provádění výzkumu nebo studií ve skupinách.

Souprava obsahuje vše, co potřebujete k zahájení práce. Digitální fotoaparát se dodává včetně instalačního CD, na němž jsou uloženy potřebné aplikace a ovladače. Levenhuk D870T i fotoaparát jsou kompatibilní se systémy Windows, Linux* a Mac OS.

 • Digitální trinokulární mikroskop Levenhuk
 • Otočná trinokulární hlavice
 • Revolverový nosič se čtyřmi objektivy
 • Digitální fotoaparát 8Mpix
 • Okuláry PLAN WF10x, PLAN WF20x
 • Objektivy WF: 4x; 10x; 40x; 100x
 • Pracovní stolek: 115x125 mm, pohyblivý
 • Kondenzor: Abbeův s irisovou clonou
 • Napájecí kabel 220 V *
 • Instalační CD se Levenhuk ToupView software a ovladači
 • Návod k použití a záruční list

* Upozornění: Mějte na paměti, že síťové napětí ve většině evropských zemí je 220 - 240 V. Chcete-li svůj přístroj používat v zemi s odlišnou normou síťového napětí, nezapomeňte, že je naprosto nezbytné použít napěťový měnič.

Software Levenhuk ToupView pro Windows je v současnosti k dispozici v osmi jazycích: angličtině, francouzšt ině, němčině, polštině, ruštině, zjednodušené čínštině, tradiční čínštině a turečtině.

* Levenhuk ToupViewX pro Linux je zkompilován na distribuci Ubuntu 10.04 s jádrem 2.6.32-50-generic-pae. V případě, že ToupViewX nemůžete na své platformě spustit nebo se zobrazují nečitelné znaky, kontaktujte nás a ve zprávě uveďte informace o své platformě a verzi jádra.

Specifikace
Materiál optiky sklo
Povrchová úprava optiky několikanásobná antireflexní vrstva
Hlavice trinokulární, otočná
Zvětšení 40-2000x
Revolverový nosič 4 objektivy
Okuláry PLAN WF10x, PLAN WF20x
Objektivy WF: 4x, 10x, 40x, 100x
Zaostření jemné - 0.002 mm; hrubé - 25 mm
Osvětlení Halogenová žárovka 6V 20W s regulací jasu
Napájení napájecí kabel (220 V)  
Specifikace digitálního fotoaparátu Levenhuk
Počet megapixelů 8
Montážní místo třetí tubus na trinokulární hlavici
Snímač 1/2" CMOS
Rozměry (maximální průměr válcové části), mm 27.2x40
Napájení přes kabel USB 2.0
Software ovladač USB 2.0, Levenhuk ToupView
Systémové požadavky Windows 2000/XP/2003/Vista/7/8; Linux 2.6*, Mac OS X; USB port

 

Sada preparátů pro mikroskopy Levenhuk N38 NG 29278
Součástí dodávky jsou dvě sady sklíček Levenhuk G50. Oblast využití: botanika a zoologie, biologie a fyziologie

Rozměry balení (d x š x v): 3.5×24.0×9.5

Aby bylo možno nějaký vzorek rostliny nebo jiného materiálu zkoumat pod mikroskopem, musí projít důkladnou přípravou: velmi tenký řez materiálu je nutné položit na podložní sklíčko a přes něj položit krycí sklíčko. Tato sada preparátů již obsahuje kompletně připravené vzorky biologického materiálu, takže můžete strávit více času jejich studiem. Souprava dále obsahuje sadu sklíček s leštěnými hranami Levenhuk G50. Tato sklíčka nabízejí komfortní pozorování bez odlesků a zkreslení. Lze je použít s jakýmkoli modelem mikroskopu.

 

Kategorie
Doporučujeme